Selçuk

İzmir Havalimanı Selçuk Transfer Hizmeti

En iyi İzmir Havaalanı transfer hizmetlerini en uygun fiyatlarla veriyoruz. Selçuk ve bölge içersinde yer alan Şirince, Efes Antik Kenti, Efes Müzesi, Celsus Kütüphanesi, Teras Evler, Ayasuluk Kalesi, St. John Bazilikası, İsa Bey Cami, Meryem Ana Evi, Yedi Uyuyanlar Mağarası, Çetin Maket Köy, Çamlık Lokomotif Müzesi gibi tarihi yerleri gezmek için Selçuk transfer hizmeti sağlıyoruz. Üstelik İzmir havalimanından 160 TL’den başlayan fiyatlarla transfer hizmetleri sağlıyoruz. 4 Kişiye kadar tercih edebileceğiniz transfer araçlarımız veya Vito minibüslerimiz ile 9 kişiye kadar ulaşım imkanımızla yolculuğu dert etmeden siz havalimanına iniş yapmadan sizlerin uçuşlarınızı takip ederek karşılama yapıyoruz.

Selçuk Transfer İçin Araç Seçenekleri

İzmir Havalimanına ister 1 kişi ister 100 kişi inin 250 koltuk kapasiteli araçlarımızla şöförlü araç kiralama ve transfer hizmeti sağlıyoruz. Araç seçeneklerimiz arasında ekonomik sınıf dizel araçlarımız orta segment passat vb. araçlarımızla konforu yaşayabilir ya da iş adamı vb. statüdeki misafirlerimize lüks segment araçlarımızla izmir transfer taleplerinizi karşılamaktayız. İzmir’in en iyi transfer firması olarak HavalimaniTransfers.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

  1. Ekonomik Sınıf; Fiat Linea, Renault Symbol, Clio, Dacia Logan vb. araçlar.
  2. Orta Sınıf; Volkswagen Passat vb. araçlar.
  3. Lüks Sınıf; Mercedes C serisi, GLA, S 350, Mercedes Vito gibi araçlar.
  4. Minibüs ve Otomüs seçenekleri; Mercedes Vito, Sprinter ve 20-30-40 kişilik otobüs seçenekleri.

Selçuk Transfer Avantajları

Daima en uygun fiyatlar
Transfer araçlarımızın fiyatları sabittir. Sonradan ekstra herhangi bir ücret talep edilmez.
Otomatik uçuş takibiyle havalimanı iniş takibi yaparak her zaman siz kapıya çıkmadan sürücü sizi karşılamak için bekliyor.
7/24 destek hattı
Kaliteli ve bakımlı araçlar
Araç içi ikramlar

Özel bir ziyarete, tatil veya gezi amaçlı İzmir’e ulaşmanın en uygun yolu Adnan Menderes havalimanını kullanmaktır. İnişten hemen sonra, Selçuk ilçesine ekonomik rakamlarla gitmek istiyor ve gereksiz zaman kaybını önlemeyi en pratik ve kullanışlı çözüm olarak havalimanı transfer hizmetini seçebilirsiniz. Bu sayede hem vakit kaybetmez hem de ekonomik fiyata transfer araçlarımızla istediğiniz yere ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Popüler Transfer Bölgeleri

İzmir Transfer

İzmir Çeşme Transfer

İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Kuşadası Transfer

İzmir Aydın Transfer

İzmir Didim Transfer

İzmir Bodrum Transfer

İzmir Marmaris Transfer

İzmir Fethiye Transfer

İzmir Dalaman Transfer

İzmir Manisa Transfer

İzmir Antalya Transfer

İzmir İstanbul Transfer

İzmir Ankara Transfer