Seferihisar

Seferihisar İzmir havalimanına ortalama 65 km uzaklıkta yer almaktadır. Seferihisar transfer bölgesi İzmir’deki en önemli tatil bölgeleri arasında yer alıyor. İçersinde bulundurduğu Sığacık, Teos gibi önemli bölgeler sayesinde özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri haline gelmiştir. İzmir havaalanı bu önemli tatil beldesine transfer hizmeti bu bölgedeki en önemli ulaşım kaynaklarından biridir. Ekonomik fiyatlarla sizlerin havaalanından Seferihisar bölgesine transferlerinizi yapabiliriz. Seferihisar’dan diğer önemli transfer bölgeleri ise Çeşme, Kuşadası, Selçuk, Efes, Şirince gibi bölgelere yapılan turistik ve eğlence ve gece hayatı için yapılan transferlerdir.

Seferihisar Transfer Araçlarımız

Bu bölge için transfer ihtiyaçlarınızı gerçekleştirdiğimiz en çok tercih edilen aracımız Mercedes Vito’dur. Mercedes Vito ile transfer hizmeti Ulaştırma ve Turizm bakanlığı ve Ukome’nin kararlarına uygun halde turizm taşımacılığı yapılabilmektedir. Mercedes Sprinter, Caravelle, Crafter gibi araçlarımızlada Seferihisar tatil bölgesine transfer hizmetlerimiz vardır.

Seferihisar Transfer Fiyatları

İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Seferihisar vip transfer hizmeti gibi tüm ulaşım seçeneklerimizin transfer fiyatlarına ulaşmak için İzmir transfer fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz. Aradığınız kaliteli hizmet ve ekonomik İzmir transfer ise havalimanitransfers.com size yeter de artar.

Seferihisar Otel Transferi

İzmir havalimanı ve İzmir otogarından  bu güzel bölge otellerine, Otellerden havalimanı ve otogara vip ulaşım hizmetimiz bulunmaktadır. Transfer talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seferihisar, Sığacık ve Teos bölgeleri içersinde yer alan tüm otellere vip transfer hizmetimiz bulunmakta olup 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. İzmir havaalanı transfer hizmetleri için bizimle sürekli iletişime geçebilirsiniz.

Seferihisar Ulaşım Seçenekleri

Sizlerin Seferihisar ulaşımınızı vip transfer hizmeti vererek yapıyoruz. Fakat İzmir’den Seferihisar’a belediye otobüsleriyle aktarma yaparakta bazı noktalardan ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere Taksilerden daha uygun rakamlara özel transfer hizmeti sunduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Bir telefonla çağıracağınız transfer aracınız sizleri İzmir’in ve Ege’nin bir çok bölgesine 7/24 transferinizi gerçekleştirebilmektedir.

Hesaplı ve özel bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin çok tercih ettiği Seferihisar tatil bölgesi birbirinden güzel yıldızlı ve butik otelleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Seferihisar’a gidince Sığacık Kaleiçi’nde kurulan çoğunluk kahvaltılık börek, poğaça, ev baklavaları gibi çeşit çeşit ürünlerin yer aldığı pazarına uğramadan dönmeyin. Özellikle pazar günleri İzmir halkı buraya akın etmektedir. Lezzetli ev yapımı ürünler için Sığacık’ta harika bir pazar günü geçirebilirsiniz.

Diğer Popüler Transfer Bölgeleri

İzmir Transfer

Çeşme Transfer

Alaçatı Transfer

Kuşadası Transfer

Selçuk Transfer

Didim Transfer

Bodrum Transfer

Marmaris Transfer

Fethiye Transfer

Dalaman Transfer

Antalya Transfer

İstanbul Transfer

Ankara Transfer

HedeflerÖzel
Adnan Menderes Havalimanı ₺350