Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer

İzmir şehir merkezinin 14 kilometre güneyinde Gaziemir ilçeside yer alan Adnan Menderes Havalimanı 1987 yılında hizmete girmiştir. Türkiye’nin en işlek 4. havalimanıdır ve 2015 yılında 86 bin’den fazla uçuş ile 12 milyon’dan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Mevsimsel olarak günlük 10 bin ile 100 bin kişi arasındaki uçuş yoğunluğu değişik ulaşım alternatiflerinin doğmasına sebep olmaktadır. HavalimaniTransfers.com sizlere özel yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı Vip Transfer Hizmetleri

Havaalanından özel transfer araçlarımız ile sizlere İzmir ili içersinde ve Ege bölgelerine konforlu transfer imkanı sağlıyoruz.  Ekonomik(Linea vb., konforlu(Passat vb. ve lüks(Vito, C serisi, S serisi, GLA vb. araçlarımızla ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Sürücülerimiz işinde eğitimli ve gerekli bilgi ve donanıma sahiptirler.

Havalimanı transferi için hedefleri aşağıdan görebilir ve fiyatlara tıklayarak rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Ofisimiz İzmir Adnan Menderes Havaalanına sadece 3.6 km uzaklıktadır. Araç müsaitliğine göre taleplerinizi dakikalar içersinde cevaplayabiliriz.

İzmir Havalimanı Ulaşımı

HavalimaniTransfers.com sizi tüm bölgelerden Havalimanına ya da Havalimanından istediğiniz bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirmektedir. Farklı seçenekler arıyorsanız eğer aşağıdaki alternatiflere göz atabilirsiniz.

– Havaş Otobüs Havalimanı Ulaşım
Havaş ile Adnan Menderes Havalimanından İzmir içinde Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı ve Mavişehir ‘e ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir dışı olarak Kuşadası, Söke, Aydın ve Manisa’ya ulaşımda mümkündür. Yolculuk ücretleri 11 ile 35 TL arasında değişmektedir.

– Eshot Belediye Otobüsü  ile Havalimanı Ulaşım
200 Mavişehir, 202 Alsancak, 204 Bornova otobüs hatları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

– Metro ile Havalimanı Ulaşımı
Adnan Menderes Havalimanı metro durağı bulunmaktadır. 30’dan fazla bölgeye gidebilir İzban ve Tramway ile aktarma yapabilirsiniz.

– Taksi ile Havalimanı Ulaşımı
Taksiyle Havalimanına ya da Havalimanından istediğiniz bölgeye ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Taksi açılış ücreti 3.90 TL ve km ücreti 3.70 TL ‘dir. Taksiyle Havalimanından Çeşme ulaşımı ortalama 100 km 373.90 TL’dir. Havalimanından 50 km her hangi bir bölge ise 189 TL’dir.

– İzmir Havalimanı Araç Kiralama
Havalimanında araç kiralamak için bizi 0553 266 94 94 arayabilirsiniz.

– Havalimanı Transfer
İzmir Havalimanı transfer taleplerinizi rezervasyon formumuzu kullanarak ya da 0553 266 94 94 numaradan ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Popüler Transfer Bölgeleri

İzmir Transfer

Çeşme Transfer

Alaçatı Transfer

Kuşadası Transfer

Selçuk Transfer

Didim Transfer

Bodrum Transfer

Marmaris Transfer

Fethiye Transfer

Dalaman Transfer

Manisa Transfer

Antalya Transfer

İstanbul Transfer

Ankara Transfer

HedeflerÖzel
Ayvalık ₺950
Bergama ₺1
Bodrum ₺1.200
Çeşme ₺375
Çeşme Alaçatı ₺375
Çeşme Çiftlikköy ₺400
Çeşme Dalyan ₺400
Çeşme Ilıca ₺375
Dikili ₺800
Edremit ₺1.200
Karaburun ₺450
Kuşadası ₺375
Özdere ₺350
Seferihisar ₺350