* İzmir

İZMİR TRANSFER

İzmir’de transfer ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Aradığınız havalimanı transfer ya da şöförlü araç kiralama olsun HavalimaniTransfers.com size yeter..

İzmir ili 30 ilçeye ve 4,274 milyon nüfusa sahip büyük bir şehirdir. İzmir ulaşım taleplerinize Havalimanı Transfers olarak rahat bir yolculuk sunuyoruz. İzmir havalimanında uçaktan indiğinizde sizi bekleyen transfer aracınızla yolculuğunuza devam edebilirsiniz. İsterseniz seçeceğiniz farklı lokasyonlarınız için de transfer aracınızı talep edebilirsiniz.

İzmir Transfer Ofisimiz

Ofisimiz İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 3.6 km uzaklıktadır. Transfer taleplerinize hızlıca çözüm sunabilmekteyiz.

Ofis: Yeşil Mahallesi, 51/1 Sk. No:3/A Gaziemir / İZMİR
Hızlı Rezervasyon: 0553 266 94 94

Sitemizdeki rezervasyon formunu kullanarak transfer araçlarımızı ve fiyatlarımızı görebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

İzmir Transfer Araçlarımız

Sizlere ekonomik, orta sınıf ve lüks özelliklerine sahip 3 farklı araç segmentiyle hizmet sunmaktayız. Ekonomik yani uygun fiyatlı araçlarımız Fiat Linea, Renault Symbol vb. araçlardan oluşmaktadır. Orta sınıf confort niteliklerini taşıyan araçlarımız ise Volkswagen Passat ve benzeri araçlardan oluşmaktadır. Lüks sınıf araçlarımız ise Mercedes-Benz GLA, Mercedes C serisi, Mercedes Vito gibi araçlarımız oluşturmaktadır.

İzmir Otel Transferi

Tatil için gittiğiniz otele İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetleri veriyoruz. En popüler tatil rotalarından Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Didim, Gümüldür, Seferihisar, Özdere ve Foça gibi tatil lokasyonlarına sizleri özel araçlarımızla ulaşımınızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Rezervasyon-Ücretsiz İptal

Transfer rezervasyonlarınızı Havalimanitransfers.com üzerinden 7/24 ücretsiz yapabilirsiniz. Transferinizi değişiklik yapmak ya da iptal etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de Popüler Transfer Bölgeleri

Adnan Menderes Havalimanı, Çeşme transfer, Gümüldür, Özdere, Seferihisar, Kuşadası, Didim, Selçuk, Efes, Şirince ve Alsancak gibi bölgelerdir. Aşağıdan kalkış bölgenizi seçerek varış bölgelerinize göre fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

İzmir’de Ulaşım Alternatifleri

İzmir ulaşım konusunda Hava, Kara ve Deniz olarak bir çok alternatife sahiptir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Uluslararası bir havalimandır, Türkiye’nin heryerine ve Dünya’nın bir çok bölgesine uçuş imkanı bulunmaktadır.

İzmir Çeşme Alaçatı Ekrem Pakdemirli Havalimanı
20 Nisan 2018’de ihalesi gerçekleşti ve yakında hayata geçirilecektir.

İzmir Otogarı İzotaş Otobüs Terminali
İzmir ilçelerine ve Türkiye’nin bir çok bölgesine otobüsle ulaşım imkanı sunmaktadır.

Metro-İzban-Tramvay Hatları
70’den fazla durak sayısıyla İzban, Metro ve Tramvay İzmir’de ulaşım konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. İzmir içinde biyerden biyere gidebileceğiniz HavalimaniTransfers’den sonra en kolay 2. ulaşım aracıdır. Ekonomik bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

İzmir Deniz Ulaşımı İzdeniz 
İzmir’de ulaşım konusunda rahatlık sunan bir diğer alternatif ise arabalı ve arabasız vapur seferlerleridir.

İzmir’de ulaşım konusunda alternatif olarak kullanabileceğiniz Eshot otobüsleri, minibüsler ve taksilerde bulunmaktadır.

Özel ulaşım olarak Taksi kullanmak isterseniz Taksi ücretleri
– İzmir Havalimanından tahmini trafiksiz Çeşme Taksi ulaşımı 337.65 TL tutmaktadır.
– İzmir Havalimanından tahmini Şirince Taksi ulaşımı 267.65 TL tutmaktadır.

İzmir bölgesinde toplu ulaşım için https://www.izmir.bel.tr/tr/Ulasim/1033 siteyi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir transfer fiyatlarımızı rezervasyon formunu kullanarak ya da 0553 266 94 94 iletişim numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.