Ayvalık

İzmir Havalimanı Ayvalık Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ayvalık bölgesindeki evinize ya da istediğiniz adrese vip transfer hizmeti sunan Havalimanitransfers.com profesyonel Ayvalık transfer hizmeti için 7/24 hizmet vermektedir. Ayvalık adresinizden İzmir havaalanına ya da Çeşme, Bodrum, Antalya, İstanbul gibi diğer popüler bölgelere vip transfer hizmeti sunan Havalimani Transfers ile rezervasyon yapmak çok kolay!

İzmir Ayvalık Transfer fiyatları için tıklayın.

İzmir Ayvalık Transfer

İzmir’den olduğu gibi Ayvalık’tan da Türkiye’nin bir çok bölgesine vip transfer hizmeti sunuyoruz. Ayvalık – Çeşme, Ayvalık – Kuşadası, Ayvalık – Bodrum, Ayvalık – Antalya ve daha bir çok bölgeye özel transfer araçlarıyla hizmetlerimize rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Ayvalık transfer fiyatlarına yukarıdaki fiyat listemizden ulaşabilirsiniz. Fiyat tarifesi kişi sayısına gidilecek km ve araç seçimine göre değişmektedir. Bizimle iletişim numaramızdan arayarak ya da whatsapp ve mail adresimizden detaylı bilgi vererek hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mercedes Vito ve Sprinter tarzı vip araçlarla hizmet sunan havalimanitransfers ile konforlu bir yolculuk sizi bekliyor. Araçlarımızda çeşitli ikramlar ve özel günleriniz için çeşitli hazırlıklar yapabiliyoruz. Şehir içi ve şehirler arası turlar için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ayvalık Şoförlü Araç Kiralama

Ayvalık bölgesinde şöförlü araç kiralama yaparak saatlik ya da günlük ihtiyaçlarınızı özel şoförlü araç konforuyla karşıyalayabilirsiniz. İster 1 kişi olun ister kalabalık gruplar için havaalanı karşılamalı ya da istediğiniz adresten alarak ihtiyaçlarınıza ya da misafirlerinize hizmet veriyoruz.

Diğer Popüler Transfer Bölgeleri

İzmir Havalimanı Transfer

Çeşme Transfer

Alaçatı Transfer

Urla Transfer

Karaburun Transfer

Kuşadası Transfer

Gümüldür Transfer

Özdere Transfer

Aydın Transfer

Didim Transfer

Bodrum Transfer

Marmaris Transfer

Manisa Transfer

Foça Transfer

Dikili Transfer

Edremit Transfer

Altınoluk Transfer

Burhaniye Transfer

Antalya Transfer

İstanbul Transfer

HedeflerÖzel
Adnan Menderes Havalimanı ₺950