Transfer için Kovid 19 Bilgilendirmesi

transfer covid 19
+

Havalimani Transfers‘de seyahat ve transfer deneyimlerinizi her zaman üstün kılmaya çalıştık. Tarihte benzeri görülmemiş bu zamanda bile, benzersiz zorluklarla yol almaya devam ediyor ve misafirlerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

İhtiyati önlemler

Bizim için önemli olan sizin güvenliğiniz ve sürücülerimizin güvenliğidir. Koronavirüs durumunu günlük olarak takip ediyor ve buna göre hareket ediyoruz. Şoförlerimiz DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü) koronavirüse karşı alınan koruyucu önlemler hakkında bilgi sahibidir ve gerekli tüm eylemlerimizin halk sağlığı için olduğunu temin etmek isteriz.

Transfer rezervasyonu

vip transfer rezervasyonu

Daha önce de belirttiğimiz gibi günlük olarak çalışmaya devam ediyor ve rezervasyonlarınızı kabul ediyoruz. Rezervasyon sürecinde herhangi bir fark yoktur, ancak rezervasyon yapmadan önce lütfen planınızın seyahat kısıtlamalarına uygun olduğundan emin olun. Eylemlerimiz ve günlük operasyonlarımız belirli bir ülkenin belirlediği kurallara uygundur.

Ve en önemlisi, COVID-19 testiniz pozitif ise veya Covid olduğundan şüphelendiyseniz transfer rezervasyonu yapmamanızı rica ediyoruz. Lütfen sorumlu olun ve kendinizi ve başkalarını koruyun.

İzmir havalimanı transfer rezervasyonu Havalimanitransfers.com önlemleri ile oluşturarak güvenilir ve yasal bir seyahat deneyimi yaşayın. Geniş iç hacimli araç filosu ile sorunsuz ve güvenli transfer hizmetleri sunuyoruz.

İptal politikası

Karantinaların ve seyahat kısıtlamalarının olduğu bu zorlu dönemde, seyahat planlarınızın nasıl kolayca değişebileceğinin farkındayız. Transferinizi planlanan başlangıçtan 24 saat öncesine kadar değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Coronavirüs nedeniyle son dakika transferinizi değiştirmeniz veya iptal etmeniz gerekirse, lütfen Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin, talebinizi inceleyeceklerdir.

İlave bilgi

Tüm sorularınızı yanıtlamadık mı? Lütfen Müşteri Hizmetlerimizle e-posta: info@havalimanitransfers.com veya telefon: +90 553 266 94 94 aracılığıyla iletişime geçin.

Havalimanı Transfer

Vip Transfer

Şöförlü Araç Kiralama

Kapıdan Kapıya Vip Transfer

Şehirlerarası Transfer

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *