Sık Uçan Yolcu Programına Katılmanın 3 Faydası

sık seyahat edenler için yolcu programı
+

Bir sık ​​uçan yolcu programına katılmak, adından da anlaşılacağı gibi, ister iş için olsun, ister eğlence amaçlı olsun, düzenli olarak uçan herkes için kuşkusuz faydalıdır, ancak bu kadar çok sık uçan yolcu bu programlara hiç kaydolmamıştır. Bunun arkasındaki nedenin, gezginlerin bir sık ​​uçan yolcu programına katılmaktan tam olarak ne gibi faydalar sağlayabileceği konusunda bilgi eksikliği olduğuna inanılıyor. Bu yazıda, İzmir transfer uzmanlarımız, bu programlara kaydolmanın en belirgin avantajlarından bazılarını size bildirme görevini üstlendiler.

Seyahatleriniz sırasında daha fazla rahatlık ve tüm havalimanı ulaşım ihtiyaçlarınız için İzmir havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmanızı öneririz. Güvenilir ve profesyonel olarak eğitilmiş şoförlerimiz, havalimanına çift yönlü güvenli ve uygun bir transferin keyfini çıkarmanızı sağlamaya kendini adamıştır. Her zaman zamanında terminalinizde olmanızı sağlamak için hava durumu, günün saati, trafik yoğunluğu, en iyi rotalar vb. dahil tüm lojistiği dikkate alıyoruz. Ayrıca, şoförlerimiz bagajınız için size yardımcı olacak ve keşif gezinizden döndüğünüzde sizi güvenli bir şekilde ikametgahınıza transfer edecek.

Şimdi, bir sık ​​uçan yolcu programına katılmanın en belirgin faydalarından bahsedeceğiz.

Sorunsuz Check-In

Sık uçan yolcu programına katılmanın en belirgin faydası, havayolunun bilgilerinizi her zaman saklamasıdır. Sık uçan yolcu programında değilseniz, muhtemelen her uçuş rezervasyonu yaptığınızda bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Sık uçan yolcu programına kaydolmak için harcadığınız birkaç dakika, rezervasyon ve standart havalimanı süreçlerine gelince size saatler kazandıracak ve daha sonraki bir tarihte ek avantajlar için kullanabileceğiniz puanlar biriktirmenize olanak tanıyacaktır.

Uçuş Noktaları

Belirtildiği gibi, bir kez sık uçan yolcu programına katıldığınızda, her uçtuğunuzda puan biriktirirsiniz ve yeterince biriktirdiğinizde bu puanları bir uçuşta ek avantajlar için kullanabilirsiniz. Bu avantajlar havayolundan havayoluna değişiklik göstereceğinden, puanlarınızın size hangi avantajları sağlayabileceğini havayolunuzun müşteri hizmetleri temsilcilerinden öğrenin. Bazı havayolları puanlarınızla koltuğunuzu yükseltmenize izin verir, diğerleri bunları içecek gibi uçuş içi olanaklar için kullanmanıza izin verir, diğerleri puanınızı ücretsiz uçuş için kullanmanıza izin verir ve diğerleri size yukarıdaki seçeneklerin tümünü sunar; gerçekten hepsi havayolu politikasına bağlı.

Bagaj Ücreti Yok

Kilo sınırını aşmaktan kaçınıyorken, kendinizi yolculuğunuz için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bir çantaya umutsuzca doldurmaya çalışırken hiç buldunuz mu? Hepimiz bir şekilde kendimizi bu durumda bulduk ve bu durumlardan bazılarında aşırı bagaj ücretleri ile tokatlandık ki bu çok büyük bir rahatsızlık. Bununla birlikte, bir sık ​​uçan yolcu programında, ya havayolu sadakat programının bir üyesi olarak özel istisna alabileceksiniz ya da uçuş puanlarınızın bir kısmını fazla ücretleri karşılamak için kullanabileceksiniz.

İzmir bölgesinde gezinmenin zor olabileceğini biliyoruz, ancak Havalimanitransfers olarak tüm seyahat beklentilerinizi aşabiliriz. Mükemmel filomuz, yalnız seyahat edenlerden daha büyük gruplara kadar her şeyi barındırabilir ve profesyonel, deneyimli şoförlerimiz, bölgedeki bir sonraki seyahatinizi sorunsuz hale getirecektir.

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *