Mercedes Vito Kiralama

vip mercedes vito kiralama
+

Dokuz yolcu kapasiteli lüks Mercedes Vito Kiralama

Sınıfının en iyi aracı Mercedes Vito Kiralama yapın. Mercedes Benz harika otomobiller üretiyor ve otomobillerinde deneyimledikleri lüks randevu ve sürüş zevkini çok daha büyük tekliflerine taşımaktan gurur duyuyor. Vito, konforlu, iyi döşenmiş kabinde dokuz kişiye kadar oturmak için bolca alanla gerçekten büyük. Bu alan çok esnektir, birden fazla oturma kombinasyonuna izin verir, her iki tarafa da elektronik sürgülü kapılar ve kolay yükleme için arkaya doğru büyük bir bagaj kapağı ile kolay erişim sağlar. Bu uzun dingil mesafesi versiyonunda Vito, çok sayıda yolcunun ve bagajlarının veya daha az yolcunun ve hatta daha fazla bagajın gerekli olduğu çok sayıda gezi için kullanılabilir.

Vito Tourer, ticari bir araçtan türetilmiş bir minibüs olmasına rağmen, bir Mercedes minibüsü – bu nedenle görünümü ve hissi hem içeride hem dışarıda kaliteli bir hava getiriyor. Vito, büyük olmasına rağmen, çok katlı otoparklara giriş için kullanışlı olabilecek standart 2 metrelik yükseklik sınırlayıcıların altına sığabilir ve boyutu, beklediğiniz tüm beklenen konfor ve kontrol ile sürücü koltuğundayken de belirgin değildir. normal büyüklükte bir araba.

111 CDI motor, büyük yükleri taşımak için fazlasıyla yeterli güç sağlar ve tam yüklü olduğunda bile, çok uygun maliyetli bir insan taşıyıcısı için 100 KM de ortalama 7 litre yakıt tüketmektedir. Mercedes vito hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz. https://www.mercedes-benz.com.tr/vans/tr/vito/tourer/mercedes-benz-vito-tourer-select

Gereksinimleriniz, işiniz veya zevkiniz ne olursa olsun, aileyi tatile götürmek veya yönetici taşımak, bu iyi düşünülmüş, akıllıca sunulan Vito, çok yönlü, çok amaçlı harika bir Mercedes sunuyor ve onu şimdi Havalimanitransfers ile kiralayabilirsiniz.

Şöförlü Mercedes Vito Kiralama

Şoförlü araç kiralama, profesyoneller bir kiralamak için uygundur. Şoförlü bir Mercedes Vito kiralayarak kişisel, iş ya da aileniz için uygun seyahatler planlayabilirsiniz. 9 yolcu taşıma kapasitesine sahip Mercedes Vito kiralamak uygun bir seçim olacaktır. Şoförlü ya da şoförsüz Mercedes Vito kiralama imkanına Havalimanitransfers.com ile sahipsiniz. Şehiriçi ya da şehirlerarası gezileriniz, iş toplantılarınız, protokol taşımacılığı ya da gelin arabası için Mercedes Vito kiralama seçeneği son yıllarda popülerdir. Vip araçlar arasında en popüler seçenek olan Mercedes Vito kiralamanız için sizi bekliyor.

Mercedes Vito ile verdiğimiz hizmetler;

Kapıdan Kapıya Vip Transfer

Şehirlerarası Transfer

Vip Transfer

Havalimanı Transfer

Mercedes Sprinter Kiralama

Volkswagen Caravelle Kiralama

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *