İzmir havalimanı Seferihisar transfer hizmeti (Sığacık – Teos)

+

İzmir havalimanı Seferihisar transfer hizmeti verdiğimiz bu bölgede Sığacık, Teos gibi popüler bölgeleri bulundurmaktadır. Bu bölgeyi tatilcilerin çokça tercih etmeleri nedeniyle ortaya Seferihisar transfer hizmeti talebi doğmaktadır. Gerek taksilerin yetmemesi, gerek kalabalık ailelerin uygun ve konforlu bir ulaşım istemelerinden kaynaklı İzmir havaalanı transfer şirketleri bu bölgeye çok sayıda transfer hizmeti sağlamaktadır.

İzmir havalimanı Seferihisar transfer hizmet fiyatları

250 TL’den başlayan fiyatlara vip havalimanı seferihisar transfer hizmeti verilmektedir. Transport firması olarak yasal taşımacılık yapmaktayız. Türkiye’de bilindiği üzere binek araçlarla taşımacılık yapılmamaktadır. Mercedes Vito, Renault Trafic gibi 9+1 araçlarla yasal olarak faaliyet gösteren havalimanitransfers.com web sitesi üzerinden Sığacık ve Teos gibi bölgeler için transfer hizmeti satın alabilir ve transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online rezervasyon yapın

Araç seçeneklerimizi görmek ve hemen online rezervasyon yapmak için seferhisar transfer hizmeti sayfasımız üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Beğendiğiniz aracı seçerek rezervasyon bilgilerini tamamlayıp aracınızı ayırtabilir ve havaalanında indiğinizde karşılama hizmeti alabilirsiniz. Biz vereceğiniz bilgilere göre havalimanında sizi karşılayarak istediğiniz bölgeye transferinizi gerçekleştireceğiz.

İzmir havalimanı Seferihisar transfer için arayın

İzmir havalimanı – Seferihisar ya da Seferihisar’dan izmir havalimanına tüm yönler için transfer talep edebilirsiniz.

Rezervasyonlarınız için; 0553 266 94 94

Aramalar dışında aynı numara üzerinden whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *