İzmir Bölgesinde Düğün Arabası Kiralama Hizmeti

izmir düğün arabası kiralama
+

Araç kiralama firmalarında özel günler için sunulan düğün arabası kiralama gibi farklı hizmetler vardır. Özellikle düğün, tatil ve gezi organizasyonları için araç kiralayarak konforlu ve güvenilir bir seyahat planı oluşturabilirsiniz. İzmir bölgesinde yoğun olarak gelin arabası kiralama hizmeti veren Havalimanı Transfers firması, şoförlü ve şoförsüz olarak araçları sizlere sunuyor. İzmir’de düğün arabası kiralama hizmetleri için uygun fiyatlardan faydalanmak için erken rezervasyonları yaparak arabanın direkt olarak kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Düğün Arabası Kiralama Fiyatları

izmir düğün arabası kiralama

Düğün Arabası Kiralama

Gelin arabalarının kiralama fiyatlarını araçların modeli ve şoförlü-şoförsüz oluşu belirleyecektir. Elbette buradaki temel fiyatlar, günlük araç kiralama hizmetlerine göre daha yüksek olacaktır. Bunun en temel sebebi ise gelin arabası kiralama hizmetlerinin içerisinde, araç süsleme ve şoför gibi hizmetlerin de bulunmasıdır. Havalimanı Transfers firması, 500 TL’den başlayan uygun fiyatlarla sizlere araç kiralamaktadır. Üstelik bu araçlar size özel olarak şoförlü şekilde ulaştırılır ve böylece konforlu bir seyahat geçirmeniz sağlanır. Ayrıca araçlardaki her türlü süsleme işi de direkt olarak firma tarafından yapılacaktır. Firmanın uygun fiyatlarını görüntülemek ve rezervasyonları yapmak için, havalimanitransfers.com sitesine 7/24 erişebilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Gelin Arabaları

Gelin arabası kiralama hizmetlerinde kullanılan arabalar genel olarak orta ve lüks düzeylerde oluyor. Zira herkes, kendisi için özel bir önemi olan düğünlerde gösterişli ve lüks araçlarla seyahat etmek isteyecektir. Havalimanı Transfers firması bu bakımdan düğün arabası kiralama hizmetleri içerisinde en lüks araçlarını sizlere sunuyor. Özellikle Audi, BMW ve Passat serilerinin en çok tercih edilen gelin araçları olduğunu görüyoruz. Klasik araç serisinde ise Corvette, Mustang ve Vosvos modelleri yoğun talep görüyor. Tüm bu modelleri firma içerisinde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Çok tercih edilen gelin arabalalarına gelin arabası yazıları da yazabilirsiniz. Gelin arabası yazarken dikkat etmeniz gereken 2 önemli husus bulunuyor. Romantik veya komik gelin arabası yazıları ile aracınızı süslerken genel görünüme çok önem vermelisiniz.

Gelin Arabası Süsleme

Kapsamlı olarak araç kiralama, transfer ve gelin arabası kiralama gibi hizmetleri sizlere sunan Havalimanı Transfers şirketi; aynı zamanda araç süsleme hizmetlerini de sizin adınıza yapıyor. Günlük olarak kiralayacağınız gelin arabası süsleme tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra özel ve farklı süsleme talepleriniz varsa, uygun fiyatlarla bunları da yaptırabilirsiniz. Bize hemen telefon, mail ya da iletişim formunu kullanarak şoförlü düğün arabası kiralama hizmetlerimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *