Vip Transfer

+

Size özel vip transfer hizmetini ekonomik, orta ve lüks grup araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Vip Transfer Nedir?

İstediğiniz herhangi bir adresten, diğer bir adrese sadece size özel olarak sağlanan ulaşıma vip transfer denir. Vip transferler kişiye özel olarak yapılmaktadır, aracınız paylaşımsızdır. Paylaşımlı transfere shuttle denir.

Vip Transfer Araçlarımız

Vip Mercedes Vito

Vip Caravelle

Vip Sprinter

Hemen rezervasyon formuna giderek rezervasyon yapabilir ve vip transfer fiyatlarımızı görebilirsiniz. Bize 0553 266 94 94 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşarakta rezervasyon taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Transfer Fiyatları

75 TL’den başlayan fiyatlar ile özel transfer hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Transfer ücretleri aracın marka ve modeline, km başı yakıt ücretine ve transferinizi istediğiniz bölgenin kaç km uzaklıkta olduğuyla alakalıdır.

Ekonomik sınıf bir aracın km ücreti ortalama 2,25 TL ‘dir.

Vip transfer fiyatları için lütfen tıklayın.

Özel Transfer Bölgelerimiz

İzmir bölgesi içersinde tüm ilçe ve tatil beldelerine özel transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Havalimanitransfers.com merkezimiz İzmir, Gaziemir ilçesinde havalimanına 3 km yakınlıkta yer almaktadır. İzmir’den Türkiye’nin dört bir yanına vip transfer hizmetimiz bulunuyor. İzmir dışında en çok transfer talep edilen bölgeler sırayla Aydın, Bodrum, Manisa, İstanbul, Antalya, Marmaris, Balıkesir, Denizli ve Ankara’dır.

Transfer bölgeleri için lütfen tıklayın.

Otel Transferi

Tatil oteli ya da şehir otellerine transfer taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Rezervasyon yaparken havalimanı uçuş bilgileriniz ile birlikte gitmek istediğiniz otelin ismini girerek rezervasyonu online olarak oluşturabilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak ya da whatsapp uygulamasından iletişime geçerek otel transferi taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Kişi sayısını problem etmeyin!

1 kişi olarak transfer talep edebileceğiniz gibi grup transfer taleplerinizide bize bildirebilirsiniz. 200 koltuk kapasitesi ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Binek, minibüs ve otobüs seçeneklerimiz mevcuttur. Günlük şöförlü araç kiralama talep edebilirsiniz. İstediğiniz kadar saat ile hizmet verebildiğimiz özel şöförlü araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.