Şöförlü Araç Kiralama

şöförlü araba kiralama
+

Şöförlü Araç Kiralama Havalimanitransfers ile çok kolay

İş, toplantı, fuar, düğün, yemek, özel günleriniz ve tüm ihtiyaçlarınıza şöförlü araç kiralama ile sizlere veya özel misafirlerinize 7/24 hizmet vermekteyiz.

%10 İndirim
Feature image
Ekonomik Şoförlü Araç Kiralama
VİP TRANSFER
Feature image
Vip Şoförlü Araç Kiralama
Feature image
Mercedes Sprinter Şoförlü Araç Kiralama
Feature image
MERCEDES E200 Şoförlü Araç Kiralama

Hizmet Verdiğimiz Şehirler

➣ İzmir
İstanbul
Kuşadası
Antalya
Bodrum
Çeşme
Manisa

Neden Şöförlü Araç Kiralamalarınızda Bizi Tercih Etmelisiniz

Tüm ihtiyaçlarınız için şöförlü araç kiralama konusunda tecrübeli ekibimiz 7/24 sizlere hizmet verebilmektedir. Özellikle de İstanbul, İzmir ve Antalya gibi kalabalık şehirlere ilk defa geliyor ve gitmek istediğiniz yere nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız şöförlü araçlarımız sizlerin taleplerinizi karşılayacaktır. Gitmek istediğiniz şehri iyi biliyoruz. İşiniz için gittiğiniz bir çok şirkete hali hazırda zaten gidiyoruz.

Navigasyon, trafik programları vb. uygulamaları kullanarak size zaman kazandırıyoruz. Gitmek istediğiniz yol üzeri ihtiyaçlarınız için en iyi restoran, kafeler, alışveriş merkezleri veya uğramak istediğiniz diğer yerler konusunu bize bırakın. Şöförlerimiz sizi istediğiniz yere ulaştırırken siz dinlenmenin keyfini çıkarın.

Şöförlü Araç Modellerimiz

şöförlü araç kiralama hizmeti

Mercedes Vito en klas araçlarımız arasında gerekli rahatlığı ve konforu sunan vip araçlarımızdan sadece biridir. Minibüs olarakta geçen Mercedes Vito 9 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesine sahip özel araçlardan biridir. Aynı zamanda sadece Havalimanitransfers.com da değil dünya da en çok tercih edilen şöförlü araç markasıdır. Mercedes Vito araçlarımızda ihtiyaçlarınız için buzdolabı, masa, tv ve multimedia sistemleri vb. özellikler bulunmaktadır. Lütfen ihtiyacınız olan özellikleri araç kiralarken belirtiniz.

Ekonomik şöförlü araçlar için genellikle Volkswagen Caravelle araçlarımız tercih edilmektedir. 9 kişiye kadar yolcu taşıyabilen Caravellelerimizde karşılıklı koltuklar ve vip iç tasarım mevcuttur. Kalabalık gruplar için Sprinter vb. minibüs kiralama hizmetlerimiz ile gezi, tur ve diğer etkinlikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar İçin Saatlik Kiralama

İhtiyacınız kadar kiralayın. İşiniz 4 saat veya 10 gün sürsün. Sadece ihtiyacınız olduğu saat kadar ödeme yaparsınız. Bize ihtiyacınızı, kişi sayısını ve gitmek istediğiniz yerleri söyleyin, size en uygun fiyat teklifini hazırlayarak dönüş yapalım. İş seyahati, turistik geziler, düğün organizasyonlarınıza katılacak davetliler veya gelin arabası gibi tüm şöförlü araç ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profesyonel bir ekibe sahibiz.

Yasal Taşımacılık İçin Yetki Belgelerine Sahibiz

Şirketimiz D2 yetki belgesine sahiptir. Yurtiçi tarifesiz taşımacılık için T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesi ile tüm araçlarımız uygun taşıma belgelerine sahiptir. Seyahat acentaları birliği Türsab tarafından verilen A grubu Seyahat Acentası belgemiz ile Araçlarımızın zorunlu koltuk ferdi kaza sigortaları mevcuttur. Tüm yolculuklar havayolu şirketleri gibi u-etds sistemine araç, şöför, yolcu bilgileri girilerek %100 güvenliliğe ulaşmaktadır.

Şöför ve Personel Belgeleri

Şöförlerimizin sürücü belgeleri haricinde istenilen mesleki yeterlilik belgeleri Yurtdışı Src1 Yurtiçi Src2 belgeleri T.C. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygun bulunarak verilmiştir. Şöförlerimizin Psikoteknik belgesi Psikologlar tarafından gerekli testler ve incelemer sonucunda uygun bulunarak verilmiştir ve gerekli kontroller yapılmaktadır. Yolcu taşımacılığı için gerekli olan Şirket yönetici zorunluğu için ODY yetki belgelerimiz bulunmaktadır. Güvenliğiniz için sadece şirket yöneticimiz 57 farklı konuda eğitim görerek gerekli olan 3 sınavı başarı ile geçerek belgeleri almaya hak kazanmıştır. Uzman ekibimizin yolcu taşımacılığı için zorunlu olan gerekli tüm belgeleri mevcuttur. Ayrıca kokartlı rehberlerimiz size ihtiyacınız olan dillerde hizmet verebilmektedir.

Şöförlü Transfer Hizmeti

Havaalanından veya kapınızdan Türkiye’nin tüm bölgelerine şöförlü vip transfer hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan havalimanı transferi veya otel transferi olsun 7/24 özel araçlarımız veya minibüslerimizle transfer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Transfer hizmetlerimizde KM başı 3 TL’den başlayan fiyatlarımızla en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Havaalanında, tren istasyonunda, otogarda veya istediğiniz tüm yerlerde sizi karşılayarak transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Transferiniz için bize karşılama yerini belirtmeniz yeterlidir.

Misafirleriniz İçin Şöförlü Araç Kiralama Hizmeti

İşinde başarılı ve insan ilişkileri konusunda uzman şöförlerimiz konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacak ve gidekleri adresler konusunda tecrübesiyle zaman kazandıracaktır. Otopark düşünmeden, nasıl giderim? Bulabilir miyim? gibi küçük problemleri dert etmeden yakıt vb. nedenleri takmadan keyifli bir yolculuk yapacaklar.

Araç kiralama sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı bünyemizde bulunan bir çok araç seçeneğine sahibiz. Sizin sadece ekonomik, orta sınıf ya da lüks araç seçeneklerimizden birini seçmeniz yeterli olacaktır. İsterseniz misafirler gruplarınızın toplu ulaşımları için minibüs ve otobüs seçeneklerimizde mevcuttur. Ekonomik fiyatlara aradığınız hizmeti sizlere sunan havalimanı transfers ile online rezervasyon oluşturabilirsiniz ya da hemen iletişim numaramızdan arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Bizimle hemen iletişim numaramızdan arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Online rezervasyon sistemimizle veya mail adreslerimiz ile de çok hızlı bilgi alabilir ve rezervasyon oluşturabiliriz.

Diğer hizmetlerimiz

Havaalanı Transferi

Minibüs Kiralama

Gelin Arabası Kiralama

Turlar