Minibüs Kiralama

+
%10 İndirim
Feature image
Caravelle Minibüs Kiralama
VİP TRANSFER
Feature image
Vip Vito Minibüs Kiralama
Feature image
Sprinter Minibüs Kiralama
Feature image
Sultan Midibüs Kiralama

Saatlik, günlük, haftalık veya aylık minibüs kiralama hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İş, Gezi, Tur, Seyahat ve tüm özel ihtiyaçlarınız için minibüs kiralayın..

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğimiz minibüs ve midibüslerimizin tüm taşıma ve kiralama belgeleri mevcuttur. İş seyahatleriniz için şoförlerimize gitmek istediğiniz yeri söylemeniz yeterli! Özel geziler ya da turlarınız için istemeniz halinde yabancı dil bilen rehber eşliğinde vip turlar düzenlemekteyiz. İngilizce, Arapça, Rusça, Çince veya diğer dillerde 9 kişiye kadar Vip Mercedes Vito veya Volkswagen Caravelle ile özel turlar düzenleyebileceğimiz gibi kalabalık gruplar için 16 kişilik Sprinter ve daha büyük gruplar için midibüs seçeneklerimizle özel turlar düzenleyebiliriz. Bizi hemen arayarak günübirlik veya şehirler arası turlar düzenleyebilir ya da minibüs kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şöförlü minibüs kiralama ile rahatlığın keyfine varın!

Gerekli tüm belgeleri mevcut şöförlerimizle yolculuğun tadını çıkarın! Özel şöförlü vip minibüsler yola çıkmaya hazır! Nasıl gidilir? Ne yenir? Ne alınır gibi soruları cevaplayabilecek şoför ve rehberlerimiz 7/24 hizmetinizde!

Şöförsüz minibüs kiralama ‘da en uygun fiyat garantisi!

Vip araç kiralama hizmetlerimiz arasında vip vito gibi araç seçeneklerimiz mevcut! Şöförsüz minibüs kiralama hizmetlerimiz ile günlük, haftalık veya aylık minibüs kiralama yapabilirsiniz. İzmir, Antalya, Muğla’da Dalaman ve Bodrum gibi bölgeler başta olmak üzere İstanbul ve Ankara’da sizlere çözümler üretiyoruz.