Gelin Arabası Kiralama

düğün arabası kiralama
+

Şöförlü gelin arabası kiralama hizmeti veriyoruz. Özel günleriniz için HavalimaniTransfers.com düğün arabası kiralama hizmetimizden en uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.

Gelin Arabası Kiralama İçin Tercih Edebileceğiniz Araç Seçeneklerimiz

Gelin arabası için farklı araçlar mı arıyorsunuz? Sizlere istediğiniz marka ve model araçlarla hizmet verebilmekteyiz. Filomuzda 40’ı aşkın araç modeli bulunmaktadır. Müsaitlik durumu ve fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Feature image
Prestij Şöförlü Gelin Arabası Kiralama
%10 indirim
Feature image
VİP Şöförlü Gelin Arabası Kiralama

Hizmet verdiğimiz iller

– İzmir
– Aydın
– Manisa
– Muğla
– Antalya
– İstanbul

Çok tercih edilen gelin arabaları

Spor otomobillerden, klasik arabalara, vip minibüslerden, jeeplere kadar bir çok farklı tarzda ve özellikle arabaları gelin arabanız yapabilirsiniz. Zevkler ve renkler her konuda olduğu gibi düğün arabaları içinde çok farklı seçenekler mevcut! En çok tercih edilen gelin arabaları arasında klasiklerden sırayla Vosvos, Cadillac, Mustang, Corvette gibi modeller varken, yeni modeller arasında Mercedes, BMW, Audi, Vito, Passat, GLA, C serisi gibi araçların çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Gelin arabalarının ortalama fiyatları

Araçlarımızın ortalama fiyat aralığı gelin arabası kiralama süresi ve istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.
Bu değişkenliğin nedenleri sıralayacak olursak;
1. Araç marka ve modeli
2. Kaç saatlik kiralama talep ettiğiniz (ortalama 6 saat ile 16 saat arası kiralama tercih edilmektedir)
3. Talep ettiğiniz ekstra hizmetler.

Gelin arabası süslemesi

HavalimaniTransfers sizler için gelin arabası süslemesi hizmeti vermektedir. Düğün arabası süslemeleri çiçekçilere yaptırılmaktadır.

Şöför hizmeti

HavalimaniTransfers bünyesinden yapacağınız tüm kiralama hizmetleri özel şöförlü olarak yapılmaktadır.

Davetlileriniz için ulaşım hizmeti

Düğün davetlileriniz için Otomobil, Minibüs, Otobüs, Vip Vito, Sprinter ve benzeri araçlarımızla transfer hizmeti sunuyoruz. Düğün yerinin bulunaması, toplu ulaşım imkanı olmaması, özelliklede alkollü düğünlerde dönüş sıkıntısı olmasından kaynaklı olarak şirketimizin özel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerine transfer araçlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz.