Gelin Arabası Süsleme

+

Düğünlerin olmazsa olmazı Gelin arabası süsleme genellikle fazla önemsenmiyor gibi gözükse de aslında önemli detaylardan biridir. Özellikle de sade bir arabayı gelin arabası yapacaksanız süsleme çok daha önemli hale gelebilir.

Süslemesiz gelin arabası olur mu?

Süslemesiz gelin arabası elbette vip vito modellerinde araç nasıl olsa vip olduğundan bazen oluyor fakat biz süslemesiz gelin arabasını önermiyoruz. Hatta mümkünse gelin arabanızı düğün konseptinize göre süsletmenizi tavsiye ederiz.

Sade düğün arabası süslemeleri

Elbette düğünlerde olduğu gibi süslemelerde de sadelikten yana olabilirsiniz. Tül, kuşak ve gerçek çiçeklerle süslenen gelin arabaları göze hoş gelmektedir.

Mercedes, Audi ve Porsche gelin arabaları

Ferrari gelin arabası

Hummer, Audi, Mercedes, Range Rover gelin arabaları

Lamborghini gelin arabası

Çiçeklerle kaplı lüks gelin arabası

Şık gelin arabası

En iyi gelin arabası süslemeleri

Beyaz gelin arabası

Beetle gelin arabası

Gelin arabası süsleme fiyatları

Zevklere göre süsleme fiyatları 100 TL ile 500 TL arasında değişmekte olup dışarıda gördüğünüz gelin arabaları genellikle çok abartı değilse 150-200 TL arasındadır. Süsleme fiyatlarını işçilik ve çiçek fiyatları ile kullanılan diğer malzemeler etkilemektedir. Kendiniz de dilerseniz malzemeleri toptancılardan alarak süslemeyi 50 TL ‘e getirebilirsiniz. Benim önerim işi profesyonellere bırakmak.

Gelin arabası yazıları

En iyi gelin arabası yazıları tüm liste için resme tıklayınız. Romantik, komik, taraftar temalı gelin arabası yazılarıları ile aracınızı süsleyebilirsiniz.

Vip gelin arabası kiralama

Kendinize Mercedes Vito gibi gelin ve damatın rahat sığabileceği ve binip inmenin kolay olduğu bir Vip gelin arabası kiralamak ister misiniz?
Kiralık gelin arabası sayfamıza göz atmanızı ve en iyi fiyatlarla kiralama yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

vip gelin arabası

One comment

  1. Tuncay said on Ağustos 20, 2020 Cevapla
    Bie gülüşü var sanki Alex Fenerbahçe ye geri döndü

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *