En Uygun Şoförlü Araç ve Minibüs Kiralama

+

İzmir’deki Adnan Menderes Havalimanı  ve bunun yanı sıra Aydın, Manisa ve Muğla şehirlerine şoförlü araç ve minibüs kiralama hizmeti sağlamaktayız. İnternet üzerinden 7/24 hizmet veren firmamız, hem güvenli, hızlı ve aynı zamanda ekonomik yolculuk sunmaktadır. Tüm organizasyonlarınız için taleplerinize en uygun çözümleri geliştiren HavalimaniTransfers.com farklı ekonomik paketlerle, konforlu bir hizmet sağlamaktadır. Sadece, transfer konusunda değil, misafirleri havalimanında karşılamadan otele transferine kadar, çözüm ortağı olmaktayız.

Hızlı Rezervasyon ve Konforlu Hizmet

Türkiye’nin en iyi havalimanı transfer firması olma iddiamız var. Bunu sağlamak için müşterilerimize, farklı araç ve fiyat seçenekleri sunuyoruz. Fazla miktarda aracımız olmasından dolayı, müşterilerimiz kısa sürede rezervasyon yapabilmektedir. Fuar, toplantı, iş, düğün, yemek ve tüm özel günleriniz için 7/24 hizmet veren firmamız, talebinize kısa sürede yanıt vererek, hızlı ve kaliteli bir yolculuk sağlamaktadır. Üstelik hizmetimiz sadece İzmir ile sınırlı değil, şöförlü oto kiralama hizmetimiz Aydın, Manisa illerini de kapsamaktadır.

Havalimanitransfers.com Firmasının İlkeleri Nedir?

Firma, müşterilerine pek çok alanda çözüm ortağı olmaktadır. Havaalanında, müşteri adına, bir kişinin karşılamasını yapmaktayız. Ayrıca firmamız, şoförlü araç ve minibüs kiralama hizmetini oldukça kapsamlı olarak yürütmektedir. Söz gelimi, müşterinin otele transferini gerçekleştirmek sağladığımız çözümlerden biridir.

Firmamız, güvenilirliğe büyük önem vermektedir. Tecrübeli şoförlerimizle, güvenli hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ise bizim için kırmızı çizgidir. Rezervasyonlar ücretsizdir. Rezervasyon iptali aynı şekilde ücretsizdir. 7/24 hizmet veren firmamızda dilediğiniz an araç seçimi yapabilir ve istediğinizde aracı değiştirebilirsiniz. Farklı segmentlerde ve fazla sayıdaki aracımızla müşterilerimize, seçenekler arasında değerlendirme imkanı sağlamaktayız.

VİP Transfer – Şoförlü Araç ve Minibüs Kiralama

Bir yerden başka bir yere kişiye özel verilen ulaşım hizmetine vip transfer denmektedir. Firmamız, üç ayrı grupta vip transfer sağlamaktadır. Bunlar, ekonomik, orta ve lüks sınıflardır.

Ekonomik sınıf vip transferi kullanılan araçların markası ile alakalıdır. Aynı şekilde orta ve lüks sınıf için belirleyici olan araç kalitesidir. Bununla beraber, hizmet kalitesi ve güvenilirliği açısından kalite hep en üst düzeydedir. Sağladığı güven ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde şöförlü araç kiralama İzmir dendiğinde firmamız akla gelmektedir. Vip transfer konusunda da hem fiyatlarıyla hem de farklı alternatifleri olmasıyla firmamız öne çıkmaktadır.

Şoförlü Araç ve Minibüs Kiralama ‘da Konusunda Avantajlarımız

Havalimanı transfer konusunda konforlu ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Personelimiz deneyimli ve profesyoneldir. Bununla beraber, fazla sayıda araçla hizmet verdiğimiz için, taleplere kısa sürede yanıt verebilmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti aynı zamanda ekonomik bir fiyatla sunmak temel prensibimizdir. İsteğiniz minibüs kiralama ya da şoförlü araç kiralama olsun, bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlarımızla hizmet alabilirsiniz.

Şöförlü Araçlarımız

Vip Vito

minibüs seçeneklerimiz

Mercedes Vito

Vip Minibüs
8 Kişilik Minibüs

Özel Vip Mercedes Vito Minibüs

Sprinter –  Caravelle Minibüs
Otel Transfer

Passatvip transfer

Şöförlü Passat

Şöförlü Mercedes GLAüst segment araçlarımız

Mercedes GLA – Fiat Linea – Volkswagen Passataraçlarımızdan resimler

Şöförlü Araç Kiralama Vip Hizmetvip hizmet ve ikramlarMercedes-Benzmercedes-benz transfer

Renault Symboluygun fiyatlı transfer hizmeti

İsteğiniz Şöförlü Araç Kiralama ya da İzmir Transfer olsun bizimle iletişime geçebilir aradığınız vip hizmeti bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yer alan yorumlar yazarların görüşlerini yansıtır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. *